سخن مدیر عامل

توسعه چرخه سبز

باسلام و احترام

بی تردید یکی از شاخص های مهم رشد و توسعه علمی فرهنگی و اقتصادی هر کشور در فعالیت های عمرانی تجلی پیدا می کند، لذا این شرکت با هدف توسعه عمران شهری، تلاش می کند تا در ساخت و ایجادسبزی و آبادانی در شهرهای کشور نقش خود را در جهت فراهم آوردن محیطی شایسته مرم بزرگ و مسلمان ایران با تمدن کهن و دیرینه ایفا نماید.

شرکت توسعه چرخه سبز در سال 1384 با مدیریت آقای حامد وحید،  به عنوان مدیرعامل و با موضوعیت امور عمرانی و تاسیسات و زیبا سازی شهری با رتبه  ابنیه سازمان برنامه و بودجه تاسیس شده است. شرکت چرخه سبز با بهره گیری از تجربیات و تخصص اعضای آن در پروژ های عمرانی و شهری گوناگون شروع به فعالیت نموده، به طوریکه در طی مدت کوتاه توانسته پروژه های مختلفی را در کارنامه فعالیت خود جای دهد.از این رو جهت آشنایی خواننده این رزومه بافعالیت های رسمی این شرکت لیست پروژه های اجرا شده به همراه اسلاید و تصاویر کارگاهی از انجام پروژه ها تهیه و ارائه شده.

لازم به ذکر است رویکرد این شرکت مشاور و طراحی و سپس اجرای مورد تقاضای کارفرمایان محترم و با ملحوظ داشتن سلایق و نیازهای آنان جهت بهره برداری هرچه مطلوب تر از خدمات ارائه شده توسط شرکت بوده و در این راستا شرکت از همکاری تیم های کارشناسی مجرب و متخصص در زمینه طراحی و اجرا برخوردار می باشد.

امید است تا با اتکال به خداوند متعال این شرکت راههای ترقی و کمال را پیموده و به عنوان یکی از اعضای جامعه مهندسین و انجمن پیمانکاران، رشد و آبادانی را برای میهن عزیزمان ایران به ارمغان آورد.

                                                                              حامد وحید